PROJEKTY BUDOWLANE

PROJEKTY BUDOWLANE – JAK PRACUJEMY

Każda inwestycja, niezależnie od wielkości i przeznaczenia, jest ważną decyzją. Niestety zawiłości prawa budowlanego nie pozwalają przejść przez tę drogę samodzielnie. Dlatego też oferujemy kompleksową pomoc w przeprowadzeniu Cię przez cały proces, którego celem jest uzyskanie pozwolenia na budowę.

Pierwsze spotkanie dotyczy analizy działki pod kątem możliwości inwestycyjnych, ale też Twoich preferencji jeśli chodzi o projektowany budynek. Będziemy zadawać mnóstwo pytań, żeby jak najdokładniej poznać Twoje potrzeby,

ADAPTACJE PROJEKTÓW POWTARZALNYCH

Polegają na dostosowaniu gotowego projektu do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy, dostosowaniu konstrukcji do warunków miejscowych, zmianach w zakresie zastosowania materiałów budowlanych, zmianach architektonicznych,  zmianach w zakresie instalacji wewnętrznych.

PROJEKTY INDYWIDUALNE I PRZEBUDOWY

Po określeniu Twoich potrzeb na pierwszym spotkaniu umawiamy się na kolejne. Przedstawiamy na nim koncepcję w 3D i oczekujemy Twoich uwag. Mniejsze wprowadzamy od razu, te większe omawiamy i prezentujemy na kolejnym spotkaniu. Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Naszym wspólnym celem jest stworzenie jak najbardziej funkcjonalnego projektu, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie po wstępnej konsultacji.